Vepřová noha VELKÁ

Neohodnoceno

Sušené vepřové nožky jsou 100% přírodní, kousací pamlsek pro psy středních a větších plemen se zdravým chrupem, který dlouho vydrží. Jedná se o kompletní nožky včetně nehtů, šlach, vaziva na kloubech, kůže a všech kostí a kůstek.

Dostupnost Skladem
40 Kč
Vepřová noha VELKÁ
Neohodnoceno

Sušené vepřové nožky jsou 100% přírodní, kousací pamlsek pro psy středních a větších plemen se zdravým chrupem, který dlouho vydrží. Jedná se o kompletní nožky včetně nehtů, šlach, vaziva na kloubech, kůže a všech kostí a kůstek. Jsou bohaté na minerální látky zejména kolagen (výživový protein), který má vliv na stárnutí a dobrou kondici kloubů. Obsahují vápník, fosfor a bílkoviny s velkým podílem aminokyselin. Jejich kousáním se pejsek zabaví, čistí si chrup a posiluje žvýkací svaly, příznivě působí na střevní mikroflóru.

 Doporučujeme podávat venku, pokud by vám vadila špinavá sedačka v obyváku!!! 

UPOZORNĚNÍ:

Vepřová noha obsahuje nejenom kopýtko, malé kůstky a klouby, ale i část kosti, proto je vhodná spíše pro pejsky větších plemen. Doporučujeme podávat Vašemu pejskovi jako doplněk stravy - příležitostný pamlsek, ne jako součást pravidelné denní krmné dávky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vepřové pamlsky
Hmotnost: 0.4 kg