O nás

Proč a jak to všechno začalo

Nejdřív Vám musíme vysvětlit náš název, Cane Felice znamená Šťastný pes. My se snažíme, a zatím se nám to k naší velké radosti daří, aby každý náš zákazník - pejsek byl šťastný, když se pustí do kousání pamlsků od nás.

Samozřejmě, že jsme pejskaři, a už hodně dlouho, všichni naši pejsci byli a jsou adoptovaní, od voříšků až po španělské chrty, dnes jich máme dohromady osm, mládež i seniorky.

A znáte to, pro pejsky to nejlepší, takže i my jsme chtěli našim psím holkám dávat ty nejlepší a zdravé pamlsky. Proto jsme zamítli všechny možné kostičky z "buvolí kůže", vyráběné v Indii, Číně, Pakistánu, které jsou plné chemie a psům škodí, vyzkoušeli jsme levné, průhledné "uši" a taky jejich různé napodobeniny, lisované z odpadu, které kolem krávy nebo vepříka snad ani neprošly. Nikdo z naší smečky si k tomu nechtěl ani čichnout, natož to kousat, takže taky zamítnuto. Ani "úžasné" tyčinky na čištění zubů nenadchly a nefungovaly.

Takže nám nezbylo nic jiného, než hledat a jezdit a zkoušet... Až se nám podařilo najít výrobce skutečně poctivých sušených pamlsků, které naše smečka miluje.

No a tím to všechno začalo... Objevili jsme kvalitní pamlsky, které chutnají všem našim pejskům, a proto jsme se  rozhodli nabídnout je i Vám pro Vaše čtyřnohé mazlíky. A tak se zrodil tento e-shop, ve kterém koupíte jen TOP sušené pamlsky, za jejichž vysokou kvalitu ručíme. Rádi vám při jejich výběru poradíme a doporučíme co koupit, podle rasy a stáři Vašeho pejska, vybereme společně ty pamlsky, které se nám zdají být pro Vašeho chlupatého kamaráda nejvhodnější.

Našim cílem je nejen rozšiřovat okruh spokojených zákazníků, ale rozšiřovat i sortiment pamlsků a jiných produktů od dalších prověřených výrobců, ale tak, abychom zachovali pouze tu nejvyšší kvalitu. O všech novinkách v nabídce Vás budeme informovat tady, nebo na našem FB profilu "Sušené pamlsky pro pejsky" 

Těšíme se na Vás

Jana a Petr