Zasílání dobrot pro pejsky

Tady si přečtete důležité informace o tom, jak Váš balíček (nebo balík, nebo víc balíků) doručíme k Vám, nebo kam si řeknete.

Nejdříve ale ještě jedna fajn zpráva pro naše zákazníky:  Při objednávce zboží za více než 2.000 Kč je doprava ZDARMA!!!

A nabízíme Vám na výběr tyto způsoby doručení.

Zásilkovna

Vychází nejlevněji, balíček 5 kg (50 x 40 x 30 cm) 79,- Kč, a proto je Vámi využívané nejčastěji.

To je velikost a váha, do které se vejde většina Vašich objednávek, když ale bude objednávka větší, musíme ji dát do dvou balíků a cena se zdvojnásobí, tedy 140,- Kč

Zásilková společnost Vám pošle e-mail a SMS zprávu, ve které je uvedena adresa provozovny, kde si Vaši zásilku můžete vyzvednout a současně kód (heslo), který jen v Zásilkovně nahlásíte a personál Vám zásilku vydá.

Konkrétní výdejní místo Zásilkovny (blízko bydliště, cestou z práce apod.) musíte zvolit přímo při vyplňování údajů v objednávce při volbě dopravy. Nemůžeme Vám bohužel garantovat, že Vámi vybraná pobočka bude v danou chvíli přijímat a vydávat zásilky.

Doručení na adresu + 70,- Kč/balíček

Česká pošta

Protože nejsme spokojeni se službami, poskytovanými Českou poštou, ať už se to týká spolehlivosti v doručování nebo neustále rostoucími cenami, rozhodli jsme se možnost doručení Vašich zásilek prostřednictvím České pošty zrušit, a to s okamžitou platností (17. 2. 2021)

PPL

je kurýrní služba, která funguje podobně jak Zásilkovna, doručuje zásilky na adresu zákazníka, většina našich zásilek se hmotnostně vejde do ceny doručení 145,- Kč.

Dostanete SMS zprávu o plánovaném termínu doručení a kurýr se vám dopředu ozve, dá se domluvit jiný čas nebo místo doručení, případně možnost vyzvednutí zásilky na některém z výdejních míst PPL (čerpací stanice, obchody apod.).

Osobní odběr

Je určen pro zákazníky, kterým vyhovuje převzetí objednaného zboží v Brně. Místo a čas převzetí je nutné si domluvit telefonicky, prostřednictvím e-mailu nebo chatu na stránkách e-shopu. Protože nejsme kurýrní služba, tak je náš okruh pro osobní předání objednaného zboží zúžen na Brno -Líšeň. 

Cena za osobní předání je 40,- Kč

Zásilky s pamlskama a ostatní zboží pro Vaše čtyřnohé mazlíčky zasíláme po celém území České republiky a také na Slovensko.