Hovězí koleno MALÉ

Aby to i malým pejskům nebylo líto, zařadili jsme do našeho sortimentu nově také sušené hovězí koleno malé, vynikající pamlsek pro menší a střední psy, vnitřní kůstky a chrupavky jsou obaleny spoustou sušeného masa, takže je to zaručená pochoutka pro vašeho mazlíka. Díky pomalému sušení při nízkých teplotách si tento výjimečný pamlsek zachovává vysoký obsah kolagenu a minerálních látek, které jsou důležité jak pro správný vývoj kostí a chrupavek, tak i pro jejich udržování v dobré kondici.

Ale hlavně - kousání a žvýkání tohoto pamlsku je úžasná zábava pro vašeho pejska, který bude z této dobroty na 100% nadšený!!!!

Vzhledem k jeho složení z malých kůstek, doporučujeme dávat tento pamlsek pejskům, alespoň ze začátku, pod kontrolou, zvlášť těm, kteří jsou žrouti "hltaví". A také je důležité, aby měli vaši mazlíci dostatek pitné vody. 

Hmotnost cca 180 g

UPOZORNĚNÍ:

Sušené koleno obsahuje nejenom malé kůstky a klouby, ale i část kosti, proto doporučujeme podávat Vašemu pejskovi jako doplněk stravy - příležitostný pamlsek, ne jako součást pravidelné denní krmné dávky.

Zvolte si variantu:

Cena od 35,00 Kč